۱۳۹۵/۱۰/۱۵

حوزه مقاومت بسیج پنج کمیل شهر جدید بینالود افتتاح شد.

حوزه مقاومت بسیج ۵ کمیل شهر جدید بینالود با حضور امام جمه ملک آباد، بخشدار، فرمانده بسیج ناحیه کمیل ، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید بینالود و جمعی از مسؤولان بخش احمد آباد افتتاح شد.

حوزه مقاومت بسیج 5 کمیل شهر جدید بینالود با حضور امام جمه ملک آباد، بخشدار، فرمانده بسیج ناحیه کمیل ، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید بینالود و جمعی از مسؤولان بخش احمد آباد افتتاح شد.
حجت الاسلام و المسلمین فرمانبر امام جمعه  شهر ملک آباد در این مراسم ضمن تقدیر از عملکرد و پیگیری های بخشدار احمدآباد، مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید بینالود و فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج کمیل در تامین فضای مناسب و راه اندازی این حوزه گفت: با توجه به گستردگی و وسعت بخش احمد آباد ، وجود دو حوزه مقاومت بسیج در این بخش ضروری بود.
وی افزود: باید با استفاده از ظرفیت پیشکسوتان بسیجی در راستای جذب نیروهای بسیجی مخلص و جوان  اقدام نماییم  تا با استفاده از این پتانسیل و همچنین  با همکاری و تعامل متقابل کلیه دستگاه های اجرایی بالاخص نیروی خدوم انتظامی در برقراری امنیت منطقه  و توسعه فعالیت های فرهنگی بتوانیم گام های مؤثری برداریم.
 امام جمعه ملک آباد در این مراسم با اشاره به جمله ای از بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) (( از خداوند میخواهم که من را با بسیجیانم محشور گرداند )) یادآور  جایگاه والا و رفیع بسیج  شد و ادامه داد: دستاورد و کار اصلی بسیج باید منجر به خودشناسی و معرفت نفس گردد.
همچنین در این مراسم فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کمیل ضمن تقدیر از مساعدت های مهندس گوهری بخشدار احمد آباد و همچنین مهندس یزدانی مدیر عامل  شرکت عمران شهر جدید بینالود نسبت به تامین محل استقرار حوزه مقاومت بسیج در شهر جدید بینالود گفت: به منظور احداث ساختمان اصلی حوزه مقاومت بسیج در این شهر تأمین اعتبار لازم انجام گرفته و در صورت اختصاص  زمین مناسب از سوی شرکت عمران بینالود ، بسیج آمادگی احداث این ساختمان را دارد.
سرهنگ پاسدار فضایلی در ادامه با ارائه بخشی از شرح وظایف و ماموریتهای بسیج در منطقه احمد آباد افزود: همکاری همه جانبه فرمانده حوزه مقاومت بسیج و کلیه فرماندهان پایگاهای بسیج مستقر در شهر جدید بینالود و روستاهای اطراف در جذب حداکثری اعضای بسیج در راستای انجام ماموریتهای محوله یکی از اصلی ترین اهداف این حوزه است.
وی استفاده از توان حداکثری و نیروهای مذهبی و مومن و معتقد به نظام جمهوری اسلامی ایران در بدنه پایگاههای بسیج را از الزامات حوزه مقاومت بسیج دانست و ادامه داد: تعامل سازنده اعضای شورای پایگاههای بسیج با روحانیت و ائمه جماعات مساجد ، مدیران دستگاههای اجرایی ، نیروهای نظامی و انتظامی  ، دهیاران و شورای اسلامی روستا و شهرها ی بخش احمد آباد می تواند کمک شایانی به این جوزه در انجام وظایف محوله باشد.
 در حاشیه این مراسم ، حمیدرضا یزدانی مدیر عامل  شرکت عمران شهر جدید بینالود نیزضمن اعلام آمادگی همکاری همه جانبه با نیروهای نظامی و انتظامی مستقر در شهر جدید بینالود گفت:  این شرکت آمادگی دارد در خصوص تامین زمین مورد نیاز جهت احداث حوزه مقاومت بسیج در چارچوب ضوابط و مقررات ابلاغی اقدام نماید.
در پایان این مراسم حکم سروان پاسدار سعیددبیری به عنوان فرمانده حوزه مقاومت 5 کمیل بینالود به ایشان ابلاغ شد.


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۴۸۰
مطالب مرتبط با این موضوع :

دریافت تصاویر خبر
نظرات
محمد: لطفاتصاویروفیلهای معارفه فرمانده بسیج رادرپورتال بزارید. ممنون

  
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

منوی اصلی
لینکدونی
نظرسنجی